Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2008, 18:30   #17
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
Dostałem kartę, przeczytałem i wyjątkowo zgadzam się na dołączenie siódmego gracza. Niestety to już ostateczna granica, nikogo więcej już nie przewiduję.

Co do UP-A... Zauważ, że związek Rosji, Chin i Japonii jest czysto gospodarczym posunięciem (przynajmniej oficjalnie). Stany Zjednoczone, jako "jedyni sprawiedliwi" owszem mają jako takie powody do niepokoju, ale, cytując:

Cytat:
zachodni dyplomaci uspakajani są informacjami o wzajemnej pomocy gospodarczej i obietnicą nawiązania bliższych stosunków z Unią Europejską
Pewnie zauważyłaś/liście, że staram się stworzyć przy kreacji świata 2012r. pewien dualizm, mianowicie bloki: USA-UE vs. UP-A. Japonia była mi potrzebna jako sojusznik Rosjan o technologii rozwiniętej w stopniu równym lub podobnym do USA. Pamiętaj też, że w rekrutce podałem suchy fakt, nie przedstawiłem jednak przyczyn i okoliczności powstania UP-A.
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline