Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 14:36   #4
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Było bardzo gorąco.
Karol zastanawiał się, co jest tego przyczyną.
Zapewne to czekanie, strasznie dobija.Pomyślał, obchodząc swojego Hummera H2, przeglądając się, czy wszystko jest w porządku.
-James, sprawdź silnik, nie chcę, aby zatrzymał się tuż po starcie, dodatkowo przed tym gigamutem, bo źle skończymy, a nie chcę skończyć jako jajecznica z puszki. Ken, zamuntuj karabin, ale jeszcze nie odbezpieczaj. Ja zaraz wrócę.
Miał nadzieje, że chłopaki zrobią wszystko jak należy.

Natomiast Karol miał zamiar sprawdzić konkurencję.
Poza gigamutem, traktorem i lambo z prześwitem tak małym, że nawet buta tam nie wetkniesz, nic go nie dziwiło. Były SUV'y, terenówki, nawet wozy opancerzone.
Widział scene, jak rosł meżczyzna odrywa zderzak z jakiegoś muscla, zobaczył namiot z niezłą obstawą.
Całe dziwactwo z całego świata się tu zebrało, warto było przystąpić do wyścigu.Pomyślał, wracając do auta.

Ciekawe było to, co tak duża liczba ludzi tu robi, tym bardziej, że
i tak mają małe szanse na wygraną.
Każdy ma małe szanse. Być może to dlatego?
Być może każdy z nich chciał oderwać się od rutyny dnia codziennego, zmienić coś w swoim zasranym życiu.
Ale czy tylko to jest ich celem? Bo jeśli tak, to na pewno nie wygrają, tylko ten, który ma jakiś cel, ważny dla niego, bez którego nie widzi normalnego życia. To się nazywa motywacja.
-Gotowe chłopaki?-spytał, otwierając drzwi kierowcy i wsiadając.
Dopasował dłonie do kierownicy, rozsiadł się wygodnie, ale tak, by nie przeszkadzało mu to podczas jazdy. Karabin już stał na swym miejscu, a James opuścił maskę.
-Zabawę czas rozpocząć...
 

Ostatnio edytowane przez Rainrir : 13-03-2008 o 14:52.
Rainrir jest offline