Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 18:51   #2
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Alcatraz, ehh Fuck! To jest Alcatraz! Stamtąd nie ma ucieczki....
Gdy przechodzili przez barierki czuli że te więzienie odmieni ich życie. Na zawsze....


Siedząc w "klatce" Kane rozmyślał nad całym swoim życiem, martwą rodziną i zemstą za śmierć części Kane'a. Miał szansę odetchnąć w tym śmierdzącym odorem więzieniu.

Widział wciąż obrazy dawnego osiedla zniszczonego przez fioletowych, skurwiele spalili cały mój dom, mój piękny dom i zabili moją mamę, moją mammy:
" Ta zniewaga, krwi wymaga, zostało jeszcze wiele do roboty..." - pomyślał unosząc głowę do góry aby odetchnąć powietrzem i zapomnieć o wszystkim.

Rozejrzał się po celi, zobaczył dwa obskurne, połatane piętrowe łóżka i zasrana muszla klozetowa, nie ma tam absolutnie nic co przyciągło by Kane'a uwagę. Zobaczył swoich współwięźniów, żaden nie ogarnął sytuacji.

"Ale tu wali gnojem, ciekawe kiedy myli się ostatni raz?" - pomyślał.

Kane zapytał się ich:
- Joł, jestem gangsta Kane [kejn].Jestem z Bronxu i siedzę tu za morderstwa i przyznaję się do wszystkiego - rozejrzał się po reszcie i wybuchnął śmiechem- żart ludziska, handel ziołem i Tornadem.
[przyciszonym głosem]- Walony Nowy Jork, czasami mam go dość. Mam na sumieniu życie 3 ćpunów. Za dużo ćpali mojego świństwa. A wy za co siedzicie

Potem było to co zawsze w tym zasranym więzieniu
Śniadanie, spacerniak, cela, kolacja, sranko i nara lulu.

W czasie gdy dawali żarcie zobaczyli tego typa co nawala jęzorem. Nazywał się Tom McKnight, zobaczyli jego podobizne, czarnuch mówi że jest Bogiem! Przecież wiadomo że Jezusik był czarny, Alleluja powiadają.

[ukryj=Lio]Czekam na jakiś odzew od władz, jakiś sygnał, tak jak w KP, tam chce dostawać infa (tekst ukryty, tak jak ten będzie na czerwono, zawsze)
[/ukryj]
 

Ostatnio edytowane przez Maciass0 : 27-03-2008 o 16:22.
Maciass0 jest offline