Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 19:58   #24
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
K.D. Interweniujesz w sprawy, które kompletnie Cię nie dotyczą. Co do mojego odwołania się do postaci Kuci, wszystko zostało już wyjaśnione via gg i że tak po staropolsku mi się rzeknie - nie twój interes! Kuciak, miał pierwotnie w swoim poście niezedytowaną ilość gambli od Redzi, stąd też owy zamęt przy ekwipunku powstał. Spójrz sobie na daty edytów postów. Nic trudnego, daję słowo. A jeśli masz zamiar kogoś krytykować, to najpierw spójrz na to, że jedziesz czymś co wg ciebie przez zwykłego człowieka w świecie postapo było by nie do doścignięcia. Słuchaj kotek, żeby to jeszcze było jakieś świetne co zrobiłam z kasą na ekwipunek.. Ale się czepiłeś, po prostu. A jakby ci jeszcze umknęło to, że kasa była od 2 osób wspólnie dzielona, to przypominam , że gram z Wallace jedną ekipą i to do tego rodzeństwem. Więc jesteśmy poniżej tego co mogliśmy wydać jak z twoich obliczeń z resztą wynika. Cóż jeśli zaś chodzi o fabułę... Stwórz ciekawsze postacie, a nie tylko fajny jej opis.. Zwłaszcza, że przeczysz sam swoim wcześniej wypowiedzianym słowom. (reputa)

Przyjemnej zabawy, dużo wyobraźni i mniej czepialstwa.
Wszystkim życzy spółka W&R
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 13-03-2008 o 20:16.
rudaad jest offline