Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 20:22   #25
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
K.D. Interweniujesz w sprawy, które kompletnie Cię nie dotyczą. Co do mojego odwołania się do postaci Kuci, wszystko zostało już wyjaśnione via gg i że tak po staropolsku mi się rzeknie - nie twój interes!
Bawi mnie to, że twierdzisz, że to, co dzieje się w otwartych dla wszystkich komentarzach do sesji w której uczestniczę to nie mój interes

Cytat:
A jeśli masz zamiar kogoś krytykować, to najpierw spójrz na to, że jedziesz czymś co wg ciebie przez zwykłego człowieka w świecie postapo było by nie do doścignięcia.
Nie masz racji ;> Tych samochodów wcale nie będzie mniej, niż tak popularnych Hummerów, którymi ponoć wszyscy jeżdżą w 'świecie postapo', jak go nazwałaś.

Cytat:
Słuchaj kotek, żeby to jeszcze było jakieś super świetne co zrobiłam z kasą na ekwipunek...
Super świetne? Gdybyś liczyła to, co kupiłaś, licznikiem z zakładką 'Bazowe'(tak, jak ja to robiłem, by nie nadużywać zaufania MG, bo przyszło mi na myśl kupienie wszystkiego tam, gdzie jest najtańsze, w moim przypadku tłumacząc się 'podróżowaniem po Stanach'), to obawiam się, że jednak przekroczyłoby Wasze przydziałowe 2000g. I to pewnie niemało. Ba, prawdopodobnie o tyle, że odpicowałbym sobie wóz do oporu. Nie mówimy tu o 100g. Niektóre artykuły dostały Ci się za 25% oryginalnej ceny.

Cytat:
A jakby ci jeszcze umknęło to, że kasa była od 2 osób wspólnie dzielona
Nie umknęło mi. Nigdy nie mówiłem, że przekroczyliście budżet... kotek.

Cytat:
Cóż jeśli zaś chodzi o fabułę... Stwórz ciekawsze postacie, a nie tylko fajny jej opis..
Nie jestem pewien co chcesz mi przez to powiedzieć, bo na konstruktywną krytykę nie wygląda, ale wezmę to za wycieczkę osobistą ;>

Cytat:
Zwłaszcza, że przeczysz sam swoim wcześniej wypowiedzianym słowom. (reputa)
Przed daniem Ci reputy nie widziałem Twojego ekwipunku. Spójrz na datę dodania posta o ekwipunku, a na datę wydania Ci reputki. To nie trudne. Zresztą, nie odebrałbym Ci tej reputki - postać jest fajna, ale zakres, w jakim wykorzystujesz jej kontakty i upośledzenie - nie

Cytat:
Przyjemnej zabawy, dużo wyobraźni
Nazwajem =>
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 13-03-2008 o 21:13.
K.D. jest offline