Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 21:15   #8
Lio
 
Reputacja: 1 Lio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputację
Proszę o uważne czytanie moich postów.

Cytat:
Kiedy wczoraj tu przyjechaliście zostało wam wyłożonych kilka podstawowych zasad
Niestety gryzie się to ze stwierdzeniem

Cytat:
W czasie gdy dawali żarcie zobaczyli tego typa co nawala jęzorem.
Tom McKnight to nie skazaniec tylko naczelnik więzienia, że tak dodam na marginesie. :P

Poza tym, w tej sesji niezwykle istotna jest jednolita linia czasowa dla was wszystkich. Ważna jest spójność, bo każdy szczegół może przekreślić plan, czy jakiekolwiek inne działanie.
Dlatego tutaj taka mała prośba do Marchosiasa, nie pchaj akcji do przodu, a już na pewno nie odgrywaj samodzielnie zachowania NPCów, które jest praktycznie drugą najważniejszą rzeczą, w tej sesji i nie może być pod nawet najmniejszą kontrolą jakiegokolwiek z graczy.
Kiedy w moim poście piszę, że udajecie się na stołówkę to znaczy, że na tej stołówce jesteście i dopóki nie napiszę, że jej nie opuściliście, wy możecie tylko podejmować próby przejścia do innej lokacji. Przykładowo zerwać się z miejsca, ruszyć szturmem na zewnątrz i ostatecznie oberwać od klawisza pałą w głowę.

W zasadzie tyle. Zawsze wolę poprawiać na bieżąco, bo do ustalania odgórnych zadań nigdy nie mam głowy i za chwilę muszę coś dodawać. Więc w miarę możliwości starajcie się jak najuważniej czytać moje posty i jak najmniej samodzielnie wymyślać.
Pamiętajcie, że najważniejsze w tej sesji jest to jak wy dostosujecie się do sytuacji, którą ja ukształtuje.

Może jeszcze jedna rada. Ja nie piszę postów dla siebie, jeśli umieszczam was w stołówce, to nie żeby za chwile przerzucić was na spacerniak. Nie, żebym was do czegokolwiek zmuszał, ale nie liczcie na to, że z nieba spadnie gość, który przedstawi wam przygotowany plan ucieczki i pozwoli zabrać się ze sobą, czy coś w tym stylu.
 
__________________
Może być sto postaw i ułożeń miecza, ale zwyciężasz tylko jedną.
- Yagyū Munenori

Ostatnio edytowane przez Lio : 13-03-2008 o 21:22.
Lio jest offline