Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 22:04   #11
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
To jest właśnie pomysł na 1 część sesji. Zabawa dla mnie i dla grających doprowadzić do momentu w którym linie fabularne wszystkich graczy splotą się w jednym punkcie.
Główny wątek mam już zbudowany, jednak wątki poboczne stanowią otwartą kwestię. Po przeczytaniu kart na bank wymyśli się coś ciekawego i sensownego

EDIT:
Jeśli chodzi zaś o język jakim władać będą postacie, jest absolutnie dowolny. Oczywiście im więcej zna dana osoba języków tym lepiej, jak już wspomniałem sesja odbywać się będzie na całej kuli ziemskiej. Nie wszyscy muszą się dogadać a i z czasem wymyśli się motyw jak porozumieć ze sobą 8 ludzi nie mówiących tym samym językiem. W końcu od czego są dary BN
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 13-03-2008 o 22:23.
kabasz jest offline