Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2008, 23:33   #31
Verax
 
Verax's Avatar
 
Reputacja: 1 Verax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumny
Nie ma to jak chwila sam na sam, uśmiechnął się lecz, gdy tylko uśmiech rozkoszy zagościł na jego twarzy, odezwał się sędzia Ja pierdziele, jeszcze może mam go zabawiać, ale nie wypada milczeć, obrócił się i powiedział:
-Bo ja wiem czy się mną zainteresowała?- powiedział od niechcenia- ja bym to nazwał chęcią uzyskania korzyści obustronnej. Panimajesz? Moje umiejętności, za jej ochronę i spluwę, taki mały układ- podrapał się w szramę na poliku.
-A, na imię mam Sid, jestem z Posterunku, a po co tu przybyłem, powinno być jasne jak radioaktywna dupa słonia.- wybrał miejsce, by mieć cały czas na oku, czarne coupe, wyjął laptopa, uruchomił i zaczął przeglądać po raz kolejny materiały, które zgromadził na temat "chodzącego pola"- -To może teraz, Ty szeryfie umilisz mi czas swoją historią? Tak na marginesie opowiesz mi trochę więcej o sytuacji, chodzące pola i te sprawy? No i jakby zabrakło tematu to zawsze możesz dorzucić trochę info o tych dwóch "żołnierzykach".- spojrzał na fajkę- Co do tej białej "laseczki", to zachowaj dla siebie, ja na razie podziękuję.- po tym oderwał się od szperania w komputerze, poderwał głowę upewniając się, że bryka stoi dalej nieruszona.
 

Ostatnio edytowane przez Verax : 03-04-2008 o 16:51.
Verax jest offline