Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2008, 01:01   #6
Lio
 
Reputacja: 1 Lio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputację
Na stołówce panował niemały harmider. Długie, drewniane stoły były gęsto obsadzone przez mężczyzn i kilka kobiet w podobnych uniformach jak wasze.
Kiedy po zakończonym posiłku Wacko szedł w stronę okienka, w którym gość z poważną nadwagą odbierał "naczynia", uważnie przyglądając się szczególnie sztućcom, główne drzwi otworzyły się z takim impetem, że zawiasy wydały z siebie przeraźliwy pisk.
Do sali wszedł jeden, czarnoskóry chłopaczek, którego uniform został pozbawiony rękawów, a głowę okrywała czerwona chusta.
- Kto wypuścił psy?! - trudno było nazwać jego głos męskim, w tym pomieszczeniu usłyszał go jednak każdy, a wśród skazańców zapanowało niemałe poruszenie. W pewnym momencie, niemalże jednocześnie wszyscy zasiadający na stołówce zaczęli szczekać.
- Spokój kundle. - kontrastujący z głosem, który należał do chłopaka, bo niezwykle silny i pewny, należał do potężnego, czarnoskórego mężczyzny. Wkroczył do pomieszczenia, otoczony piątką ciemnoskórych, którzy z ledwością dorównywali mu wielkością muskulatury. Czarne oczy wwierciły się w Wacko, który jak się okazało, był jedyną osobą, która w tym momencie stała.
- Dlaczego ta szmata stoi, kiedy ja wchodzę? - na jego twarzy pojawiło się napięcie, zdawało się jakby nad czymś intensywnie myślał. Po chwili strzelił palcami i spojrzał na stojącego po swojej prawicy ochroniarza. - A-Dog, weź ze sobą chłopaków i połam świeżakowi nogi. Widać stary McKnight, nie przekazał im wszystkich zasad, które należy tu respektować. No a skoro on tego nie zrobił, a ja nie lubię bawić się w nauczycielkę, nauczymy parę osób samo inicjatywy, a on posłuży nam za model.
 
__________________
Może być sto postaw i ułożeń miecza, ale zwyciężasz tylko jedną.
- Yagyū Munenori
Lio jest offline