Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2008, 13:19   #40
Lord Artemis
 
Lord Artemis's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumny
KRAVEN

Wielka prośba do Ciebie

Poniewaz nie ułatwiasz mi zadania Tą grą Wyciągasz informacje nie wiadomo skąd... To prosze abyś Zaczął uważniej czytać teksty... I zanim dodasz coś wymyślonego przez siebie to zapytaj mnie o zdanie... Bo potem to ja musze zadawać Ci pytania odnośnie gry i sprawia to trochę trudności.... Ostatecznie Ty jesteś graczem i możesz robić co chcesz, ja znajde jakieś rozwiązanie... Niestety wtedy odbija się to na pisaniu posta bo musze szukać tego rozwiązania...

Np „Zdradził Ci starą ścieżkę nad Czarny Staw”- Gdzie to jest, bo ja nie wiem?? Nic Ci o takowej ścieżce nie pisałem I na co Ci ta ścieżka??? Nie wiem też, w która stronę wyruszyłeś.... Ja napisałem, że kapłan wędruje w stronę Marienburga, takie podałem Ci informacje... Ty napisałeś „Najwidoczniej klecha kieruje się do Middenheim...” Czyli zmierzasz do Middenheim? Czy jak?


Odciski stóp i kopyt był mocno wyryte, Mutanty, niech to szlag, tak blisko miasta, nie wróży nic dobrego”- A skąd wiemy, że to nie byli ludzie z końmi??? I ile było tych śladów? Pięć??? Dwadzieścia?? Cała Armia?


Skoro chcesz zdobyć tej klejnot to idź w końcu po prostej drodze a nie klucz między różnymi dziwnymi miejscami bo z tego nic dobrego nie wyniknie Skup się na celu misji....

Pozdrawiam...

Mam nadzieję, że niczym Cię nie uraziłem i, że odbierzesz moją uwage jako możliwosć pomocy dla mnie i dla Ciebie...
 
__________________
Śmierć uśmiecha się do każdego z nas. Jedyne co możemy zrobić, to uśmiechnąć się do niej...

Ostatnio edytowane przez Lord Artemis : 15-03-2008 o 13:32.
Lord Artemis jest offline