Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2008, 19:49   #11
Lio
 
Reputacja: 1 Lio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputację
- Jestem pewien, że się dogadamy? - gość, którego "szef" nazwał A-Dog, spojrzał na Ciebie jak na kupę gówna. - Co to za tekst? Do mamusi mówisz?
Jego wzrok przesunął się po Tobie, poczynając od stóp, zatrzymując się przez chwilę na tym co trzymałeś w dłoniach, a kończąc na czubku głowy.
- Mam dla Ciebie propozycję frajerze, bardzo interesującą propozycję. - Pogładził podbródek kciukiem i splunął na podłogę, jakiś metr od stóp Wacko. - Otóż moja propozycja brzmi: pokaż mi frajerów, z którymi dzielisz celę i każdemu utniemy palec, bo to taki nasz mały zwyczaj, a Ty będziesz mógł jeszcze trochę pochodzić. - Szybkim krokiem podszedł do Ciebie i objął ramieniem, przyciskając do siebie. - Bo widzisz, żyjemy w dżungli, przeżyć samemu w takim miejscu, to rzecz zwyczajnie niemożliwa. Możesz liczyć tylko na kumpli z celi, musisz na nich liczyć, bo jak niby masz spać z kimś takim skoro sobie nie ufacie? - obrócił głowę i wskazał dłonią ręki, którą Cię obejmował tych, którzy razem z nim do Ciebie podeszli. - Popatrz no, z tymi czarnuchami dzielę mój pierdolony kwadrat w tym pudle i to właśnie oni idą za mną, chociaż nawet o to nie prosiłem. Łapiesz? No, a gdzie są Twoi kumple? Nie widzę tu żadnego, srają po gaciach, Ty też srasz, ale nas jest więcej, łapiesz szczeniaku? Zresztą, już się wystarczająco nagadałem. - zatrząsł Tobą. - Pokaż mi te łajzy. Jesteś kundlem czy prawdziwym psem, takim jak my?
 
__________________
Może być sto postaw i ułożeń miecza, ale zwyciężasz tylko jedną.
- Yagyū Munenori
Lio jest offline