Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2008, 20:37   #12
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Kane jadł ciapkę, ochydną śmierdzącą ciapkę, której normalnie by nie tknął, ale że był tonący...

"Ale śmierdzi te gówno"- pomyślał

Wtedy usłyszał głos tego czarnucha

-Otóż moja propozycja brzmi: pokaż mi frajerów, z którymi dzielisz celę i każdemu utniemy palec, bo to taki...

Kane zareagował natychmiastowo, wziął łyżkę którą jadł ciapkę i zrzucił ją na ziemię, tak jakby robił to przypadkowo i zszedł pod ławkę, aby się skryć przed wzrokiem swojego współwięźnia i przed ewentualną zdradą.

"Nie mogę mu ufać, przecież może mnie zdradzić, a nie chcę się żegnać z palcem" - pomyślał

Przeczekał całą sytuację, cały czas macając po podłodzę w poszukiwaniu łyżki następnie wyłonił się na krzesło przymrużając oczy (krótkowzorczność).

"Musi się udać"

Gdy była szansa chciał uciec ze stołówki do bezpiecznej celi. Skryć się i przemyśleć pewną sprawę.............
 
Maciass0 jest offline