Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2005, 19:02   #207
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Aurora

Jeżeli myślisz, że powiem ci o nim wszystko patrząc na jego aurę.. burknęła, po czym skupiła się na odchodzącym Maksie. Jeśli tak dalej pójdzie, zdąży się trzy razy napić, zanim będzie musiała poważnie działać.

Angel, jesteś zmiennokształtnym, wampirem czy człowiekiem? Nie jestem pewna, na co się w końcu zdecydowałeś, nie mogę znaleźć jednoznacznego wpisu w postach
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline