Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2008, 19:32   #14
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Do tej pory nie dostałem ani jednej prawidłowej karty postaci na podstawie której mógłbym przyjąć bądź odrzucić gracza. No śmiało proszę, ja nie gryzę, ekskomuniki nikt za udział w sesji nie dostanie... chyba
Chciałbym dostać szybciej karty by móc uzgodnić szczegóły z graczami i ruszyć z sesją w miarę normalnym terminie.
Lio, wybacz, przeoczyłem edycję.
Edit:
A chwila kiedy wysłałem posta dostałem kartę postaci od gracza Oromis. Z tego miejsca muszę przyznać że wielkość karty mnie wprost zastrzeliła. Krótszej karty postaci nie wiedziałem, niemniej wątek się mnie bardzo podoba. Słabością karty jest właśnie jej długość, podany sam suchy fakt. Jednakże przyjmuję kartę do puli tych po których będę wybierał graczy. Przydało by się ją rozbudować, napisać co czuła postać, nowe doświadczenie, zabójstwo, i inne odczucia. Jeśli konkurencja będzie tak tragicznie mała że przyjmę tego gracza będę wymagał rozbudowania podpunktu Grzech. Nic też nie stoi na przeszkodzie by podesłać mi nową wersje, rozbudowaną.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 16-03-2008 o 19:42.
Johan Watherman jest offline