Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2008, 01:19   #20
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Minął czas przysyłania zgłoszeń do postaci charakternika. Nadszedł czas, który ustaliłem sobie na ogłoszenie wyników. Nadesłano dwie pełne postacie autorstwa M.M i Hawkeye. Obie postacie są bardzo dobre i prawie równorzędne. Dlatego wybór był bardzo trudny.

Rolę charakternika otrzymuje Hawkeye.

Ale chcę przyjąć również postać M.M. Jego postać bardzo mi się podoba, a gracz ma duży potencjał i świetnie czuje klimat DP. M.M jeśli zgodzisz się na pewne zmiany to z chęcią przyjmę Cię do sesji. Zapraszam na GG.

Do sesji dostała się również Milly w roli pewnej dziewczyny o imieniu Miła.


Start sesji:
Sesja ruszy jak omówię z wami postacie i napiszę dla nich wprowadzenia do sesji. Myślę, że nie potrwa to dłużej niż tydzień. Ale kto wie.

Postacie piekielne:
Postanowiłem, że te postacie wkroczą do akcji za jakiś czas (około miesiąc od startu sesji). Dlatego rekrutacja nadal trwa. Proszę przysyłać zgłoszenia. Osoby, które zadeklarowały chęć gry proszę o przysyłanie zgłoszeń. Czekam.

Pozdrawiam i gratuluje Adr


Edit: Proszę o dopracowane i rozbudowane zgłoszenia do postaci diabelskich. To ma mnie przekonać, że sobie poradzicie w odgrywaniu postaci. Jeśli macie jakieś wątpliwości zajrzyjcie jeszcze raz do załącznika lub pytajcie na PW.

Szczególną uwagę zwróćcie na Psychologię postaci: Jest ona bardzo ważna.
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 17-03-2008 o 12:50.
Adr jest offline