Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2008, 19:58   #12
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
A więc - Jandker - Umiejętności Zana trochę przesadzone.

Aisu-
Umiejętności? Racja, dziwnie to napisałem... :P
Chodzi o to, że Zanpakutou po wyzwoleniu ma skille, których możecie mieć max pięć (oczywiście może być ich mnie, jeśli każdy skill będzie b.destruktywny - nie przyjmę. Dobierajcie słabsze, uzupełniające się i ich 5 albo silniejsze ze 2/3).
Kidou - Każdy Shinigami w Akademii poznawał Kidou. I jedni byli w nich gorsi (Abarai) inni lepsi (Hinamori, Rukia). Ci gorsi znają podstawy, lecz nie zawsze im to wychodzi (Popisowy czar Renjiego - Shukkahou). Lepsi w kidou mogą ominąć inkantacje i użyć czaru (tak jak Rukia w pierwszym odcinku - Bakudou no ichi - sai czy Byakuya - Hadou no youn - Byakurai). Pomijając inkantacje Kidou traci na sile ale zyskujesz czas. Jednak nie każdy umie ominąć inkantacje.
Ci lepsi będą znali więcej kidou a Ci gorsi mniej.

Każdy (czy to gorszy czy lepszy) ma do wyboru po 3 bez inkantacji i jedno z inkantacją. Ale są progi. Ci co są lepsi w kidou maja inny próg wiedzy niż ci, co są źli. Dla tego podałem do którego nr mogą wybierać kidou.

Tutaj mamy listę dotychczas poznanych hadou - Artykuł: Kidou - Lista Hadou - BLEACH.pl - Największa Społeczność Fanów Bleach

Tutaj jest lista dotychczas poznanych bakudou - Artykuł: Kidou - lista Bakudou - BLEACH.pl - Największa Społeczność Fanów Bleach


Teraz chyba wytłumaczyłem - chyba.
 
Panda jest offline