Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2008, 09:18   #22
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Labalve nie wiem jak inni ale ja sie nie podpisuje pod winą za zamknięcie sesji...jak można coś pisac, jak temat główny to posiadówa w mcdonaldzie. Sesja zaczeła sie ciekawie, jakiś zagadkowy księżulek, grupa szatanistów....a potem taki poślizg, nic tylko piszemy jak jedziemy do mcdonalda, potem szatanisci popijajacy cherbatke, jakaś rozmowa z osobą z kałaszem na plecach, to wszystko nie trzymało sie kupy i żadnego sensu. Fakt, że gracze powinni uczestniczyc w sesji i pisac oddzielne wątki, ale jakie tu można oddzielne wątki robic, gdy tu by trzeba w ogóle podstawową fabułe pisac. Jestem troche zawiedziony, sesja zapowiadała sie fajnie a potem, porpostu jeden wielki poślizg....pozdrawiam.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline