Wątek: the Witcher
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2008, 19:11   #28
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
A ja się do zachwytów nad Wiedźminem nie przyłączę.
Gra mnie po prostu nie zachwyciła.
Grafika jest... taka sobie. W końcu to nadal Aurora, która jaka jest, taka jest.
Geralt biega jakby miał z 5 kilo w spodniach.
To tyle z techniki.
A co do samej RPGowości. Dobijają mnie dialogi.
Znaczy się te co są, to są ok. Ale cały czas jak z kimś rozmawiam to gdzieś w głowie mi świta obrazek z Falloutów jak się miało 10 Charyzmy i około 100 speecha. Albo Torment i tony tekstu, które tam były.
Te dialogi wydają mi się takie...ubogie? Prawie o niczym się nie da pogadać z ludźmi a jak się już rozmawia to ma się dwie opcje odpowiedzi na krzyż przeważnie oznaczające tak albo nie.
Cały motyw z ważnymi decyzjami jest w miarę ok, jednak czułem, że twórcy obrażają moją inteligencję filmikami, podkreślającymi, że to i to stało się bo wtedy i wtedy zrobiłeś to i to a powinieneś tak i tak.
Gra nie jest zła, ale pod względem RPGowym jak dla mnie jest jej daleko do klasyków gatunku.
Taka moja opinia :P
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem