Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2008, 22:27   #31
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
A ja będę wyjątkowy, bo słucham muzyki, z którą nikt nie ma nigdy do czynienia. A przynajmniej niewiele osób.
Ponieważ kocham muzykę francuską! Ach i och.
Tak więc "zdobyłem" płytkę Julie Zenatti - "La boite de Pandore" (Puszka Pandory, rzecz jasna). Bardzo mi przypadła do gustu, jako że różni się znacznie od jej poprzednich albumów (które są dobre, ale wszystkie piosenki są identyczne). Szczególnie spodobały mi się:
'Tango - Princesse'
'J'ai Croise le Diable' (Uwierzyłam Diabłu)
i tytułowa 'La boite de Pandore'.
Polecam, można przesłuchać na YT - choć jeśli ktoś jest miłośnikiem ostrych rytmów to prawdopodobnie nie przypadnie mu to do gustu.
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem