Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2008, 11:04   #21
Lio
 
Reputacja: 1 Lio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputację
Holly, postaraj się nie wykonywać dwóch akcji w jednej turze.
Podchodzisz do Hertiona i coś mówisz, nie dajesz mi możliwości na jakąkolwiek reakcje, a potem odchodzisz. To dość nienaturalne, nie sądzisz? Mówisz, nie czekasz na odpowiedź i odchodzisz.
Teraz to przejdzie więc nie zmieniaj posta, ale następnym razem, konsekwencję z takich błędów, będę wyciągał już na samej sesji.
Poza tym. Nie licz na to, że będziecie wybierali tylko między dobry i złym rozwiązaniem. Co z tego, że byłbyś przegrany w celi skoro nikt z niej nie chciał nawet za Tobą pójść? Chodzi o przeżycie, nie jesteście paczką przyjaciół, nie istnieje zbiorowe być albo nie być, jest tylko to jedno, indywidualne. Nie myślcie, że będę nagradzał "głupi heroizm", przeżyjecie = wygrywacie. Najważniejszą cechą bohaterów jest to, że są martwi.
Parę razy już powtarzałem, że to nie jest zwyczajna sesja.
Ale nie narzucam szablonu zachowań, wszystko zależy od was, moimi postami staram się tylko nakreślić wam sytuację, w której się znaleźliście. Nie będę karał zachowania innego niż to, które sam bym wybrał. Liczy się dla mnie realizm, to co zrobiliście na stołówce było prośbą o mogiłę, każdy wam to powie i sami jak widać po postach w tym temacie, zdajecie sobie z tego sprawę.

Zaś do ogółu:
Cały czas zachowujecie się zbyt biernie, tylko gdzieś chodzicie, stajecie i na tym się kończy. Nic nie zrzucę wam z nieba, podejmijcie jakąś akcję, choćby napiszcie, że szukacie czegoś konkretnego. To samo co w powyższym fragmencie, nie liczcie na chociażby wzmiankę w moich postach o waszych postaciach jeśli to co czytam na końcu postów to rzeczy w stylu:
Cytat:
Nie rozglądał się, nie zwracał uwagi na otoczenie. Po prostu obserwował ćwiczących.
Nie jesteś instruktorem kulturystyki, czy czymś w tym stylu. Patrzysz więc na ćwiczących, ale nic z tego nie wynika, bo widzisz po prostu grupkę ludzi, jeśli to Ci pasuje, mi to nie przeszkadza, ale dopóki nie podejmiesz żadnej konkretnej akcji, będziesz po prostu tam tkwił.
Cytat:
Wacko podszedł do boiska do koszykówki i zaczął się przyglądać grze, a co innego można tu robić ?
Dokładnie ta sama sytuacja co wyżej.

No dobra, piszę tu dłuższe posty niż w samej przygodzie. Jeśli dostatecznie uważnie czytacie moje wiadomości, wiecie już chyba wszystko. Od tej pory ograniczam moje pisanie w tym temacie do minimum, a wszelkich rad, szukajcie na samej sesji.

Pozdrawiam.
 
__________________
Może być sto postaw i ułożeń miecza, ale zwyciężasz tylko jedną.
- Yagyū Munenori
Lio jest offline