Wątek: Nietypowe rasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2005, 01:11   #26
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Ej, noo, nie obrażaj się... Tak mi się skojarzyło, jak Cię to uraziło to przepraszam

A Mikołaj z toporem mógłby przyjść, choć wolałbym miecz, albo kołczan strzał... Choćby sztylet... Do toporów jakoś nie mam serca :/

A co do forum i nowych ras... Hmm... Pomysł może faktycznie nie taki zły, ale nie wiem, czy znalazłoby sie tych ras aż tyle, żeby się było czym dzielić...

Niemniej z innych ciekawych ras, pewien utwór Mike'a Oldfielda pod tytułem "Fire Fly" z płyty "Tr3s Lunas" zainspirował moją wyobraźnię do stworzenia czegoś, co faktycznie odpowiadałoby tej nazwie

Byłaby to istotka, wielkości ziemniaka, o wężowatym ciele barwy zielonej, w kształcie przypominającym literę "S" i 2 parach skrzydełek jak ważka. Na jaj korpusie można byłoby ujrzeć złote cętki, im więcej centek tym starsze stworzonko. Zielona plułoby iskrami, cętkowane iskrami, czasem wypuszczając jęzory ognia, a całe złote płomieniami... Mieszkając na bagnach miałyby pod dostatkiem naturalnych gazów do podpalania...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem