Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 10:59   #202
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Eeee... no na pewno nie opisujecie wszystkiego, bez przesady, jednak MG ma tu jakieś swoje plany Myślę, że dobrze będzie to wypośrodkować. Twoja grupa zdaje się chce znaleźć jakiegoś łobuza - możecie popytać i uznać, że po jakimś czasie ktoś wreszcie coś powie. Ale nie zapominajcie, że to dzielnica nędzy i największych łotrów. Trójka wypytujących ludzi może się wydać dziwna, do tego piękna młoda kobieta - no sami wiecie jak to może wyglądać. Im więcej inwencji tym lepiej, ale pamiętajcie też o konsekwencjach, jeśli zaczniecie bójkę wieści szybko się rozchodzą. Więc o ile nie zrobicie czegoś, co skróci Wam życie - możecie uznać, że po jakimś czasie dotrzecie do odpowiedniego człowieka. Samą rozmowę z nim zostawcie już mnie.

Natomiast druga grupa - tu też liczę na inwencję. Konkretnie chodzi o ułożenie jakiegoś planu, znalezienie oficjalnej drogi do Mera - na przykład poprzez kogoś lub wykorzystując jakiś fortel (nie będę tu podawała przykładów ). Oczywiście nie chodzi o to, że już od razu stajecie przed Merem, tylko o znalezienie ewentualnego sposobu skontaktowania się z nim, uzyskania audiencji. Rezultaty Waszych starań zostawcie mnie, czyli nie zakładajcie z góry, że się udało i jutro stajecie przed jego obliczem

Mam nadzieję, że to dość jasne.
 
Milly jest offline