Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 16:59   #131
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Osz ... K.D. nawet nie wiesz, jak zatrzęsłeś moimi poglądami, szczególnie tymi dotyczącymi ludzi grających w RPG.
Erm... przykro mi?

Cytat:
Zawsze myślałem, że 100% graczy znających określony system i mających olbrzymią dowolność w kreacji postaci, stworzy jednak postać jak najpotężniejszą (co oczywiście nie znaczy, że kiepską fabularnie).
Jestem ambitny - szukam wyzwań, choć i tu jestem ograniczony swoimi umiejętnościami. Grę sługą potraktuję właśnie jako ciekawe wyzwanie, jednocześnie mniej wymagające niż granie potęgą. Widzisz, jeśli naturalnym odruchem człowieka jest chęć bycia najlepszym, to czy nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni? Czy nie większą frajdą będzie zagrać czymś słabszym?

Cytat:
Do tej pory byłem przekonany, że ludzie z natury wybierają to co lepsze/silniejsze/itp., oczywiście jeżeli mogą sobie na to pozwolić.
Niestety, jak sami widzieliście, nie mogę sobie na to pozwolić - nie jestem wystarczająco dobrym graczem. Bycie sługą będzie treningiem, rozgrzewką, czymś, co przygotuje mnie przed wskoczeniem na głęboką wodę obok Ciebie i innych doskonałych Graczy i ich postaci - bym nie wstydził się swoich krótkich notek, drętwych dialogów, płytkich postaci i ubogich opisów.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline