Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 17:35   #132
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Abishai pomysł wydaje się dość interesujący, ale nie jestem pewien, czy znajdą się chętni do grania postaciami o znaczeniu podrzędnym (nawet, jeżeli później mieliby szanse na awans).
Biorę to pod uwagę...Niemniej myślę, że chwilowe granie granie jako pomniejsza postać, da potencjalnym graczom możliwość oswojenia się z realiami sesji...I zobaczenie, że wbrew pozorom, nie jest to sesja dla wybranych. Bądź co bądź dobrze by było, gdyby ilośc spiskowców wynosiła od 4 do 6-iu.

Cytat:
Osz ... K.D. nawet nie wiesz, jak zatrzęsłeś moimi poglądami, szczególnie tymi dotyczącymi ludzi grających w RPG. Zawsze myślałem, że 100% graczy znających określony system i mających olbrzymią dowolność w kreacji postaci, stworzy jednak postać jak najpotężniejszą
Dołączam do stronnictwa K.D. ...Kiedy tworzę postacie jakoś nigdy nie biorę pod uwagę takie sprawy jak KP, bazowa premia do ataku i tym podobne...

Cytat:
A tak poza tym - Abishaiu, czy Ty w ogóle wyrażasz chęć przyjęcia na powrót syna marnotrawnego, który tak bezczelnie, bez słowa, opuścił Twoją sesję?
Jako katolik, odmówić nie mogę ...Poziom powinien wynosić w granicach 12 (SW + ew.poziomy klasowe)i niższy.
Dokładny formularz wkrótce umieszczę w rekrutacji.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline