Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 17:43   #22
Lio
 
Reputacja: 1 Lio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputacjęLio ma wspaniałą reputację
Doublepost, no nic.

Garść ogłoszeń z mojej strony.

1) Widzę, że jesteście aktywnymi forumowiczami dlatego zdecydowałem, że między moimi postami będzie tylko dzień przerwy. Jeśli ktoś w tym czasie nie zdąży wysłać wiadomości, zostanie pominięty.
W skrócie, jeśli mój ostatni post został wysłany wczoraj rano, to następny pojawi się jutro, niezależnie od tego czy wszystkim uda się dodać coś od siebie.
Niekoniecznie musicie przecież mieć coś do roboty w danym momencie, a tłumaczenie takich rzeczy to nudna i niepotrzebna sprawa.

Oczywiście są od tego odstępstwa i jeśli ktoś będzie chciał koniecznie coś napisać, a nie będzie miał możliwości wysłać posta, wystarczy, że napiszę o tym w tym temacie, a gra zostanie wstrzymana.

2) Chciałbym nieco podkreślić fakt, że mimo wszystko nie jesteście od siebie uzależnieni i z zasady nie musicie tworzyć zgranej paczki.
Dlatego też, wasze rozmowy z NPCami poza zasięgiem uszu kolegów prowadzicie używając tekstu dla nich ukrytego. Ta sama sytuacja kiedy rozmawiacie z innym graczem, daleko od innych. Wtedy wszystko udostępniacie temu graczowi i mi.

Pozdrawiam.
 
__________________
Może być sto postaw i ułożeń miecza, ale zwyciężasz tylko jedną.
- Yagyū Munenori
Lio jest offline