Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 19:56   #133
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Cytat:
Erm... przykro mi?
Mi też

Cytat:
Jestem ambitny - szukam wyzwań, choć i tu jestem ograniczony swoimi umiejętnościami.
W prawdziwym życiu dobrze jest być ambitnym i stawiać sobie coraz większe wyzwania. Takie zachowanie jest podstawą rozwoju własnych zdolności i talentów. Natomiast podejrzewam, że w „Małym przewrocie”, jeżeli przekazuje się swoją ambitną naturę prowadzonej prze siebie postaci, należy mocno uważać. W Piekle raczej nikt nie przepada za zbyt ambitnymi osobami. A co poniektórzy mogli się już o tym przekonać

Cytat:
Niestety, jak sami widzieliście, nie mogę sobie na to pozwolić - nie jestem wystarczająco dobrym graczem.
Akurat ja nie widziałem, ale to wrażenie czysto subiektywne. Uważam, że sprawdziłbyś się jako spiskowiec i jeżeli ostatecznie dołączysz do sesji (niezależnie, czy w roli spiskowca, czy sługi), to i tak możesz liczyć, że znajdziesz się na jednej z najwyższych pozycji na „Czarnej Liście Sephirotha I wbrew pozorom nie jest to groźba, tylko komplement, bo Sephiroth osobiście zajmuje się tylko tymi, których uważa za realne zagrożenie

Cytat:
...na głęboką wodę obok Ciebie i innych doskonałych Graczy i ich postaci - bym nie wstydził się swoich krótkich notek, drętwych dialogów, płytkich postaci i ubogich opisów.
No, no, K.D. nie rozpędzaj się tak z pochwałami naszych postów i krytykowaniem swoich własnych. Takie praktyki źle działają i na tych chwalonych (rozumiesz, ten zachwyt nad sobą samym ) i tym krytykowanym.

Cytat:
Dołączam do stronnictwa K.D. ...Kiedy tworzę postacie jakoś nigdy nie biorę pod uwagę takie sprawy jak KP, bazowa premia do ataku i tym podobne...
No cóż... kto, co lubi. Znasz Abishai dwie moje postacie i mniej więcej wiesz na co mnie stać. Sam zawsze uważałem, że elementy mechaniczne i fabularne nie muszą ze sobą kolidować, a przekonanie o tym, że nie można stworzyć postaci dopieszczonej mechanicznie i „opisowo” równocześnie, uważam za stereotyp. Przykładowo, tworząc Aeterveris starałem się, żeby postać w obu swoich aspektach stała na wysokim poziomie i mam nadzieje, że mi się udało, choć nie mi to oceniać.

Pozdrawiam
Markus
 
Markus jest offline