Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2005, 15:03   #10
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Z mojej storny, wygląda to raczej jako samodoskonalenie się. Przeczytałem tyle artykułów o prowadzeniu, odgrywaniu, tworzeniu scenariuszy... Dochodziłem sam do poziomu który teraz reprezentuje . Dostałem z buta od pewnego Mg, więc teraz nie chce żeby kiedykowliek się to powtórzyło.
Brak mi umiejętności, ale zapał do gry miałem [i mam] duży.
Teraz wśród moich kumpli jestem MG. Sa ludzie którzy chcą grać ze mną inni nie. Wychowaywanie ich? Nie, nie uda mi się to w chwili gdy przedstawiają sobą cechy których nie lubie. Ich nie można wychować pomimo że są mlodymi, początkującymi graczami.
Pewnych graczy wystarczy lekko nakierować, a sami załapią. Jeśli nie, to szkoda, może za kilka lat, po ponownym spotkaniu okaże się że jednak coś zrozumieli, nauczyli się.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem