Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 22:43   #136
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
Po prostu sugeruje, na podstawie swoich własnych (albo raczej Sephirotha ) doświadczeń, żeby Twoja postać udawała pozbawioną ambicji.
Jasna sprawa Takie wnioski można wyciągnąć nawet nie powołując się na zdrowy rozsądek, a po prostu wczytać się w treść Waszej sesji - to prawdziwe kompendium intryganctwa wysokich lotów

Cytat:
Potraktuj to jako przyjacielską poradę
Proszę mnie nie obrażać takimi domysłami Nie śmiałbym potraktować tego inaczej

Cytat:
Nie było to też stwierdzenie odnośnie Twoich umiejętności K.D.
W żadnym stopniu nie wziąłem Twojej wypowiedzi do siebie. Wybacz, jeśli ton(a raczej jego brak, to przecież notka, nie można nią za bardzo oddać emocji piszącego, a emotki mogą nadać jej ironiczny nastrój) mojej notki sprawił, że pomyślałeś że dojrzałem między wierszami Twojej wypowiedzi jakiś odnośnik do mnie. Po prostu posłużyłem się najbardziej oczywistym przykładem w dyskusji - porównaniem do siebie, wszakże jeśli nie możesz odpowiadać za innych, pozostaje ci tylko twój własny punkt widzenia

Cytat:
A zatem K.D. czuj się wyprowadzony z błędu
Czuję się

Cytat:
Natomiast mówiąc szczerze, z różnych względów wolałbym zobaczyć w naszych szeregach kolejnego spiskowca.
Rozumiem, i na Twoim miejscu też tak wolał, no ale kto wie, może kiedyś w z jajka wykluje się smok? Samo oglądanie wspinania się po diabelskiej drabinie zawiłych hierarchii powinno być dla Was niezłym ubawem - a wszakże o ubaw w sesji chodzi - i prędzej czy później taki kandydat odnajdzie drogę 'na szczyt', czyli stanie u Waszego boku, by pomóc Wam zwolnić miejsce na prawdziwym szczycie, o które będziemy mogli się radośnie pozabijać
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline