Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 12:00   #28
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
Również nie zwrócił uwagi na Wacko. Kolejne idiotyczne posunięcie. Ale cóż, wielu debili spotyka się w pierdlu. Po chwili gość o czarnej czapce zdjął ją i zobaczył zielone oczy. Nie robiły na nim wrażenia, co on baba jest żeby oczy oceniać? Ten gość zaczął do niego gadać:
- Gwiazdą boksu to Ty nie jesteś, ale siłę masz. - zadarł głową ukazując pozbawioną zarostu, gładką twarz, raczej młodego mężczyzny. Wlepił w Ciebie swoje zielone oczy, a na jego twarzy pojawił się uśmiech. - Mam dla Ciebie ofertę, zanim coś powiesz, poczekaj aż skończę. - zmierzył Cię od stóp do głów. - Widziałem, że macie zatarg z brudasami, oferuję pomoc. Pamiętaj bratku, że nie ma nic za darmo, musisz najpierw udowodnić swoją przydatność. - dwa ciosy spadły na worek. - Mamy taki mały klub, można powiedzieć, że bokserski. Mogę Cię wprowadzić, udowodnisz jaki z Ciebie twardziel, a urosną Ci plecy, bratku. To jak będzie? - odezwał się jak akurat Oko pieprznął w worek treningowy tak, że człowiek już by nie żył (splot słoneczny).
[ukryj=Lio]- Ciekawa propozycja. Hmmmmm... Kiedy i o której? Dobrze by było zdobyć tu jakąś rangę. Ale wiedz że muszę się przygotować do walki, nie można niczego robić na hop-siup. Powiedz mi najpierw jak to wszystko funkcjonuje. Czy jest to tajny klub bokserski? Coś jak nielegalne walki po zmroku? Czy po prostu dostaliście pozwolenie i lejecie się po ryjach? I czy za zabicie kogoś na ringu jest jakaś kara, czy po prostu nie umiał się bić to gryzie ziemie? Potrzebuję informacji. Opowiedz mi o tym. Ja sobie będę ćwiczył a ty mi o tym powiedz. A! I jeszcze jedno, jakie masz z tego korzyści? Czy chcesz po prostu zobaczyć jak walczę i jeżeli jestem w miarę dobry to zatrudnić mnie jako psa-ochroniarza? Czy te walki to zwykły hazard? Potrzebuję wiedzieć wszystko. A potem zobaczymy. Spokojnie, na razie mam kupę czasu do przesiedzenia w tym zasranym pierdlu. -[/ukryj] odrzekł spokojnie i czekał na odpowiedź.

Zaraz potem zrobiło się dość duże zbiorowisko na boisku z koszykówki. Poprzez głowy zobaczył Kane. I maszerujących w jego stronę Dogów. Załamał się. Są tu pierwszy dzień, a już narobili o sobie tyle szumu i hałasu. Porażka. Gdyby wierzył w jakiegoś boga powiedziałby: "I kurwa amen". A teraz zwyczajnie powiedział:
-Ło kurwa jego mać... - zamilkł. Miał już to gdzieś czy go tam zatłuką czy on ich. Słuchał tylko wypowiedzi zielonookiego gościa w czarnej czapce. Jego propozycja była nader interesująca. Może mógłby zdobyć trochę respektu...
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!

Ostatnio edytowane przez Hertion : 24-03-2008 o 10:11.
Hertion jest offline