Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 12:04   #29
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Kane przyglądał się grze graczom na boisku w kosza, beton był specjalnie przystosowany do gry w streetballa. Często grali nogami bądź nawet całym ciałem, liczą się tricki a nie punkty. Kane rozpaczliwie przypomianał sobie zagrania robione przez czarnych i wołał do swojej pamięci:
"Jak to było na Bronxie? Przecież już kiedyś grałem, nie można tak zapomnieć szybko". Uśmiechnął się gdy jeden z nygga zrobił pakę na koszu i zawisnął na ugiętych rękach. Wtedy go zobaczyli
- Ej ty czarnuchu! Czołem! - krzyknął jeden ubrany tylko w podkoszulek i spodnie. Drugi rzucił mu piłkę a potem odrzucono ją mi.
- Oto Twoje pięć minut, pokaż co potrafisz. - powiedział.
"A więc zagramy" - pomyślał Kane wchodząc na boisko.
- Jestem Jamal, zapewne jest tylko jedna zasada? Nie ma zasad. Kiedyś grałem, przed tym jak tu trafiłem. Wiele zapomniałem, ale niech wygra lepszy. Zapewne zjedziesz mnie bez mydła, ale jutro też tu przyjdę.
Kane zrzucił na bok kaftan rzucając go na ławkę, rozprostował ramiona i rzucił na próbę do kosza. (Rzucę kośmi)
[Rzut w Kostnicy: 23]
Potem zaczeli grać, Kane starał się jak mógł, trafić choć jednego kosza, przy tym próbował wykonać jakieś triki.
[ukryj=Lio] W czasie gry kątem oka Kane próbuje spojrzeć w stronę gangu Psów, oglądać ich zachowanie, itp.[/ukryj]

W czasie gry Kane zadał takie pytania:
- Jak się nazywasz?
- Gdzie nauczyłeś się tak grać?
- Będe tu przychodził, co ty na to?
- Jestem nowy, kto tu jest dyrektorem więzienia?
Mają one na celu poznaniu tego typa i mieć go jako ziomka, no i oczywiście poznania tego więzienia

Po grze Kane był zmęczony, dyszał szybko i ciężko. Musiał usiąść na ławce i odpocząć. Powiedział jednak:
- Do jutra xxx (jeśli się przedstawi to tu jego imię). Jamal tu przyjdzie...

*** DO MG
Napisałem taki post-szablon bo jak wiesz nie będzie mnie od sob do pon.
 

Ostatnio edytowane przez Maciass0 : 27-03-2008 o 16:06.
Maciass0 jest offline