Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 16:19   #137
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
No cóż... kto, co lubi. Znasz Abishai dwie moje postacie i mniej więcej wiesz na co mnie stać. Sam zawsze uważałem, że elementy mechaniczne i fabularne nie muszą ze sobą kolidować, a przekonanie o tym, że nie można stworzyć postaci dopieszczonej mechanicznie i „opisowo” równocześnie, uważam za stereotyp. Przykładowo, tworząc Aeterveris starałem się, żeby postać w obu swoich aspektach stała na wysokim poziomie i mam nadzieje, że mi się udało, choć nie mi to oceniać.
Ależ można...temu nie zaprzeczam.Po prostu mnie nigdy nie chciało się drobiazgowo wyszukiwać odpowiednich ustawień i połączeń, ras, klas i atrybutów by zwiększać szanse swoich postaci...Brałem taką klasę i taką rasę na jaką miałem ochotę bez zwracania uwagi na plusy i minusy tego układu...Czego przykładem jest Harpo...Przecież nie kombinowałem przy nim, gdy okazało się, że do wymarzonej przeze mnie klasy prestiżowej zabrakło jednego poziomu.
Stąd też przychylam sie do opinii K.D. ...Znajdą się gracze, którzy zechcą grać z poziomu sług. Być może później zdecydują się pójść o stopień wyżej, na full spiskowca (oby), ale jest też możliwość że rola podnóżka wielkich im się spodoba.
Tak czy siak, liczebność graczy wzrośnie.

Cytat:
A tak propo - czy byliby to pomniejsi słudzy BNów, czy może postaci graczy? To drugie byłoby ciekawe
Też tak sądzę...Można więc wybrać służbę u Euxina lub u Sephirotha. Przy większej ilości dobrych zgłoszeń...Jednego z graczy uczynię szpiegiem na usługach Quintiliusa. Szpiegującego oczywiście Sephirtoha l Euxina
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline