Wątek: Lineage 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 18:58   #115
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Grałem w obie... WoW ma mniej nużący system zdobywania expa (questy), za to mass pvp w WoWie to lipa... A L2 w tym temacie wymiata... I jest jeszcze jedna kwestia... WoW na serwerach nieoficjalnych to po prostu zlepek bugów... Połowa rzeczy nie działa a część z tych które działają działa nieprawidłowo. Poza tym w moim prywatnym odczuciu grafika w WoWie po jakimś czasie zaczyna męczyć oczy... I napiszę to co powinienem zaznaczyć na początku, to temat o lineage'u a nie mający na celu porównywanie go z innymi. A jeśli już porównujesz to mógłbyś napisać DLACZEGO uważasz że WoW jest lepszy od L2
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem