Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2008, 23:40   #19
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Jak dla mnie to jeden ze słabszych pomysłów. Chcesz go tworzyć w ile ? W 20 osób ? To będzie tyle samo innych koncepcji i po miesiącu wszyscy się poobrażacie na siebie.

Druga sprawa masz jakieś doświadczenie w tworzeniu systemów czy co tam chcesz ? Bo jeśli jesteś w tym dobry to nie potrzebna Ci pomoc innych, a jeśli nie masz o tym pojęcia to i tak gros pracy będą odwalać za Ciebie inni.

Zakładając oczywiście że dojdzie do jakiejkolwiek pracy i osiągniecie cokolwiek, w co osobiście nie wierzę bo za dużo już takich "wspólnych" projektów widziałem, a raczej nie ujrzałem.

No i sprawa ostatnia po co ? Autorek jest bez liku i większość z nich to gnioty. Żeby się nazywał wspólnym gniotem LI ?

Jeszcze coś. Przeczytałem Twój ostatni post. Zdań multum, a treści żadnej. Albo banały i zdania bez najmniejszej nawet informacji, że cokolwiek zrobiłeś już. Pomysłodawca i bez cienia koncepcji ? Dlatego moje zdanie brzmi dajcie sobie spokój i niech pomysł sobie umrze w spokoju.

Pozdrowienia
 
Arango jest offline