Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 09:01   #139
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co do pomysłu, jako że został już wprowadzony w życie moje ewentualne za lub przeciw nie ma chyba żadnego znaczenia (a gdyby miało to głos na "za"), więc ten fragment pominę.
Poczekałbym z ewentualnym z wprowadzeniem na twoją opinię...Ale oprócz K.D. zainteresowanie takim pomysłem zgłosił kolejny gracz...Co do którego jakości postów nigdy nie miałem zastrzeżeń.

Cytat:
Powyżsi mają tutaj coś do gadania?
Tylko na etapie wyboru pracodawcy...Na tym ich gadanie się kończy, a zaczyna służba w Piekle. Oczywiście mogą knuć, ale na znacznie mniejszą skalę...Są tylko podnóżkami i mięsem armatnim Piekła. O strąceniu was mogą tylko marzyć...Ale nie mam nic przeciwko eliminacji przez nich konkurencji mniejszego kalibru..np. Podnóżka o statusie o stopień wyższym.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 24-03-2008 o 10:44.
abishai jest offline