Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 22:16   #5
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
Napisałem to już w temacie rekrutacji - absolutne minimum to jeden post na trzy dni. Najlepiej byłoby, gdybyście odpisywali przynajmniej jeden post dziennie
Ja osobiście postaram się pisać codziennie - w miarę waszego odpisywania.

Wasze postacie nie znają sie osobiście, jednak z widzenia i słyszenia owszem. Wszyscy byliście na froncie po tej samej stronie. Jedni walczyli, drudzy uciekali lub pomagali potrzebującym, ale wszyscy byliście na tej samej wojnie...

Mam jedną małą uwagę do Altaira i ewentualnie do pozostałych. Mianowicie, nie zrozumiałeś jednego szczegółu w zaistniałej sytuacji. Napisałeś: "Druidowi wyraźnie coś nie pasowało, rozpieprzone w drobny mak miasto w nim piękne mieszkanie w orientalnym jak na te standardy stylu, za chwile wpada dziewczyna i jak gdyby nigdy nic wychodzi w innym miejscu. " Sophie nie weszła do pokoju frontowymi drzwiami, nie przyszła z podwórza, tylko z innego pokoju.
 
Fehu jest offline