Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2005, 00:30   #1
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
NIEUSTRASZENI ŁOWCY WAMPIRÓW

Film "Nieustraszeni Łowcy Wampirów" który jest połączeniem chińskich komedii o sztukach walki z "Drakulą" powstał dawno, dawno temu. Gra w nim młody Roman Polański. Widziałem ten film niedawno, jednak niewiele wiem na jego temat. Za to powiem Wam, że podobał mi się jak mało który...

Scena początkowa, gdzie pokazany jest woźnica w saniach oraz 2 pasażerów i głos lekotra mówiący: "Kiedy profesor Abrontius jehał w stronę..." już sama w sobie jest komiczna. Profesor Abrontius... Hehe... A potem jak go wyciągają z sań - zamarzniętego jak sopel lodu - a następnie jak w kreskówkach tachają do odtajenia w izbie...
Filmik obfituje w całe mnóstwo gagów rodem z kreskówek czy właśnie chińskich tandetnych komedii, ale właśnie to czyni go tak niepowtarzalnie wyjątkowym i śmiesznym. Gorąco polecam i ciekaw jestem Waszych opinii...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem