Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 23:57   #22
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
(Felis catus, Felis catus, obudził się w tym chłopcu)
Druida zaskoczyła reakcja, dzieciak był przerażony, niezdolny do normalnej konwersacji nie mówiąc o telepatii.
Avenzuz obrócił w jego kierunku głowę. Kiedyś czytał księgę z obcej krainy, nazywała się "Księgą kota", opowiadał o wojownikach dla których "NEKO-DO" czyli droga kota była celem. Ten tu obecny potomek Felisa i homo sapiens został na nią skazany.
-Aaron, ładnie. Wiesz z kim rozmawiasz? możesz być trochę zdezorientowany,nazywam sie Sarilo, jestem druidem. Nie bój się podejdź do nas Aaronie
Avenzuz cieszył się że udało mu się nawiązać z chłopcem kontakt.Ciekawiło go dlaczego tak panicznie się boi, czy to przez wojnę?
-Powiedz mi coś o sobie,jeśli masz jakieś pytania oczywiście nie krępuj się i pytaj
Druid popatrzył na niego swoimi złotymi oczami, dostrzegł że on ma podobny odcień.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline