Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 23:58   #124
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
No, napisałem jakiegoś tam pościka. Tak więc bez wyrzutów sumienia mogę poinformować, że za jakieś 5h wyjeżdżam do Danii, gdzie będę do końca marca. Będę miał tam co prawda Internet, ale nie wiem w jakiej ilości... Także można raczej nastawić się na to, że bardziej mnie nie ma, niż jestem.

Pozdrawiam!
Julek
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline