Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2008, 00:20   #23
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Aaron był przerażony faktem, iż właśnie ktoś jakby wdarł mu się do umysłu. Mimowolnie cofnął się po raz kolejny w sam kąt pomieszczenia, ukrywając się w cieniu. Jego złociste oczy zakryły kosmyki brązowych włosów, które opadły mu na twarz.
Uwierzył słowom Druida, zresztą nie potrafił nie ufać osobom, które wykazywały choć odrobinę dobroci w jego kierunku.
Ja...ja...do tej pory byłem własnością osób zajmujących się... cyrkami. Występowałem dla nich, za co dostawałem jedzenie. A teraz... Po tym jak wykupił mnie z niewoli ten starzec i wypuścił na wolność, ja... Znalazłem się tutaj - choć były to jego myśli, okropnie się w nich plątał i jąkał. Nie wiedział co ma ze sobą zrobić, nie był przyzwyczajony do wolności.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline