Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2008, 05:11   #203
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
Ahhh... eehhh... i w ogóle.
Moja pierwsza sesja na tym kochanym forum, moja pierwsza i największa Mistrzyni Gry.
Nami... dziękuje za sesję, mi się strasznie podobała, zmieniała się kilkakrotnie, jednak ciągle miała to coś... :P
Szkoda że to już koniec, bo na prawdę było ciekawie. Ale skoro uznałaś że pora zakończyć to na pewno miałaś rację.

Reszcie graczy też dziękuje, byliście dobrymi graczami, nie powiem... To że Nami po prostu jest za dobrym MG, to nie wasza wina... (Żarcik...)

Nie wiem w sumie co napisać, bo nie spoziewałem się tego... Ale naprawde miło było, świetnie i co najważniejsze Odzyskałem topór!! I nawet żyję! Haha, Sumarek będzie mógł sobie pościnać drzewa w lesie... zaraz... nie... on nawet nie może deptać po liściach, to co dopiero drzewa... no do stu piorunów, co on będzie robił? Nie ważne... żyje i tyle.

Jeszcze raz dziękuję wam za miłą grę. Będę musiał znowu dorwać Nami na jakiej sesji nie licząc mojej... Namuś, nie zamierzasz przypadkiem w bliskiej przyszłości rozpocząć jakiejś nowej sesji??

Pozdrawiam, Sumar.
 
Sumar jest offline