Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2008, 11:11   #205
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Sante - Ty z tą biedą to tak na poważnie czy to fortel mający na celu wyłudzenie kasy od innych graczy? Ty, Krdik i Serafin dostaliście sakiewki każda po 50 sztuk złota. Patrząc na ceny podane w cenniku, który przyjęłam jako podstawa - to jest mała fortuna. 3 sztuki złota za jedzenie i nocleg siedmioosobowej grupy, 6 miedziaków za jajecznicę - to sobie porównaj z tą swoją sakiewką

Jeśli zaś jest to fortel mający na celu nie wydawanie swoich pieniędzy - w takim razie chodzisz głodny i faktycznie będziesz musiał coś wyżebrać. Pamiętaj jednak, że inne postacie to widzą, a wiedzą przecież, że dostałeś taką samą sakiewkę jak oni. Nie wiem czy będą skłonni wtedy za Ciebie płacić. Dokładnie co i za ile płacicie wyszczególnione jest na poprzedniej stronie komentarzy. Jeśli będzie trzeba rozbiję to na każdą osobę oddzielnie i niech każdy za siebie płaci.

Mat - mnie się post podobał, widać inwencję z dobrym wykonaniem, dlatego też uznaję wszystkie Twoje sztuczki Teraz tylko Johann będzie miał problem, jak nie będą go chcieli wpuścić do tej gildii Biedny śmierdzielek

Mój post dzisiejszy na pewno pojawi się popołudniem lub wieczorkiem, dlatego nie będę drugi raz pisać tu informacji. Od razu ogłaszam, że mój kolejny pościk pojawi się..... 1 kwietnia Bójcie się!
 
Milly jest offline