Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2008, 18:23   #46
Cyrus
 
Reputacja: 1 Cyrus nie jest za bardzo znany
Tęsknię za wami mocno . A zaglądam często. I muszę powiedzieć, że jestem nieco rozczarowany ignorancją Atanaela .
Nie wiem czy zdaje sobie sprawę z tego, że spowalnia całą sesję i z jego powodu reszta graczy a z całą pewnością ja muszą czekać, niecierpliwić się i irytować. Ja rozumiem, że ledwo co minęły święta i wszyscy na pewno mamy mało czasu. Ale wystarczy przecież napisać w komentarzach dwa słowa, wytłumaczyć się i usprawiedliwić. W ten sposób nikt niemiałby do nikogo żalu.
Ja mam już dosyć czekania i jutro wklejam posta. I jeżeli nie będę miał odzewu od Atanaela uznam, że jego postać zostanie tam gdzie stoi, lub po prostu ją przejmę.
Sesja już dosyć długo stała w miejscu. W zasadzie to Atanael już przekroczył okres czekania jaki określiłem w rekrutacji, więc mam do tego prawo.

A tak poza sesją to Polska jest równie szara co Anglia . Nie mogę się doczekać powrotu na wyspy. A w szczególności do własnego komputera aby móc w spokoju korzystać z jego dobrodziejstw i prowadzić porządnie sesje8) .
Pozdrawiam wszystkich.
 
__________________
When the man meets force that he can not destroy, he destroys himself instead.
What from of plague are you?
Cyrus jest offline