Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2008, 21:28   #19
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
~Jeśli poświęcisz mi trochę czasu…~ Sarah przyglądała się mężczyźnie. ~Hmmm… obcy facet przychodzi do mnie do domu… Pewnie ta stara wariatka stoi w oknie i patrzy co dzieje się u sąsiadów.~ Sarah uśmiechnęła się w duchu. Mimowolnie uśmiech pojawił się na jej twarzy. ~Ona zawsze wszystkich podgląda.~
Kolejny podmuch zimnego wiatru sprowadził kobietę na ziemię. Jeszcze raz zlustrowała nieznajomego od góry do dołu, marszcząc przy tym czoło. ~Zimno. Mam nadzieję, że Spencer mi to wszystko wyjaśni. Jeśli tylko mi się coś stanie, to będę go straszyła co noc.~ Ponownie się uśmiechnęła.
~Gdzież moje maniery?? ~ Sarah uścisnęła rękę nieznajomego.
- Miło mi, Sarah Addington. Proszę wejść. – Wpuściła mężczyznę, a oczami wyobraźni widział minę oburzenia na twarzy tej starej plotkary będącej jej sąsiadką.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny

Ostatnio edytowane przez Efcia : 25-03-2008 o 22:00.
Efcia jest offline