Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 14:58   #14
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Mogą to i być jakieś kosmiczne runy, ale to tak jakbyś TY miał przepisać coś po angielsku (znając ten język perfekt). Czary (wedle podręcznika) napisane w języku, który magowie odkryli. Tak więc nawet jeśli tego nie rozumieją to przepisanie tego zajmuje tyle co właśnie zaproponowałem, a dopiero ewentualne nauczenie się tego zaklęcia zająć może więcej czasu. Powtarzam jeszcze raz, że te zasady mają za zadanie jedynie przyspieszyć grę i wyeliminować w dużym stopniu czas, który ewentualny czarodziej będzie spędzać 'poza grą'. Zresztą to nie ma znaczenia jakie mam na ten temat zdanie - gra ma być przyjemnością dla każdego, więc jeśli te zasady nie będą pasować większości graczy to nie ma problemu, aby z nich zrezygnować. Póki co czekam na karty, bo jak do tej pory dostałem tylko... 1, którą w dodatku zaleciłem poprawić i do tej pory nie otrzymałem poprawionej wersji.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 26-03-2008 o 15:00.
Cosm0 jest offline