Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 15:47   #20
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Merill, chyba narazie jesteś najbliżej mnie (też gram na Ecie i też dopiero zaczałem).

Nick: Gettor
Wyspa: Chripios[18:48]
Miasto: Nominar

PS. Chyba wszyscy na mojej wyspie się zalogowali i przestali grać bo wszystkie inne miasta jak jeden mąż nazywają się Polis i nikt z tartaku nie korzysta

Proponuję żeby każdy napisał co robi "Wielki pomnik" na jego wyspie, bo chyba tych na cudzych wyspach to nie można sprawdzać.

U mnie jest Kolos (ten co udaje Statuę Wolności):
Cytat:
Ten Kolos imponująco wznosi się aż do nieba i oświetla bezpieczną drogę statkom jego wiecznie płonącą pochodnią. Nikt nie wie kto wzniósł ten posąg, ale chodzą pogłoski ze sami bogowie to zrobili.

Bonus do obrony dla wszystkich żołnierzy (nawet tych obcych), którzy chronią miasto na wyspie.
Uzbierało mi się kilka pytań do tych co siedzą w tej grze dłużej:
- Jak wpłynąć na przyrost obywateli w mieście?
- Gdzie sprawdzić ile moje wojska złupią materiałów/złota z cudzego miasta?
- Czy potrzebuję wina by prowadzić tawernę?

A i jeszcze jedno:

Cytat:
Napisał Rainrir
Może napiszcie, w jakim kierunku się rozwijacie
Przed chwilą z gospodarki zmieniłem na naukę. Cała moja wyspa (prawie, jeden koleś wyraził aktywność zmieniając nazwę miasta ) "nie gra" więc z armią mi się nie spieszy.

PS. Zgadliście! Nie grałem w tę grę nawet dobę a już się uzależniłem.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 26-03-2008 o 21:17.
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem