Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 17:17   #13
Necron
 
Reputacja: 1 Necron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputację
Dres padł na ziemię. - Słabiak, nie to co w Japonii. Tam można powalczyć, a w Polsce sami jednostrzałowcy. - patrzę w kierunku następnego biegnącego dżentelmena z paskami na ramionach. - Dlaczego tak pojedyńczo? Ja chcę mieć nieco zabawy, a nie nudne mordobicie! - wołam do reszty, i w mgnieniu oka dresa siedzę na jego szerokich barach. Może ty będziesz wart coś więcej. - szepnąłem mu do ucha, po czym wybijam się z jego pleców pionowo w górę, i krzycząc "Nihōnjin Dai Senpū!" z półobrotem ląduję butem na jego czaszce.
 
__________________
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.
Necron jest offline