Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 17:40   #35
Kud*aty
 
Kud*aty's Avatar
 
Reputacja: 1 Kud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłość
Exclamation

Ja ostatnio gustuje w takich kapelach jak In Flames, AC/DC i w wspomnianej już wcześniej Sonacie Potwierdzam, jest naprawdę boska... Utwory typu Full Moon (jak powyżej zaznaczył Bulny), Still Loving You, Peacemaker to tylko cząstka ich wielkiej twórczości. Troszkę zapomniałem o moim ukochanym Hammerfall'u, ale myślę, że niebawem sobie przypomnę. Chcąc niechcąc zostałem zarażony od Bulnego Blind Guardian (może to i dobrze?! ). A, i Amon Amarth wpadł mi (ponownie) w ucho. Piosenka nastawiona jako budzik działa natychmiastowo . Warto wspomnieć jeszcze o takich zespołach jak Manowar, Metal Church, Godsmack, Danzig, Korpiklaani, Nickelback, Svarga, Rush, Dropkick Murphys, Thin Lizzy, The Offspring, Tool, Dżem... Każdy z nich jest świetny i każdy znajduje miejsce na mojej liście. Polecam...
 
__________________
Nie-Kud*aty, ale ciągle z metalu...
Kud*aty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem