Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 21:00   #91
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Moja decyzja jest ostateczna.

Minęły ciężkie dwa tygodnie. Większość graczy, którzy się zgłosili pokazała iż można stworzyć coś ciekawego. Tylko i wyłącznie dlatego że zgłaszało się coraz więcej osób musiałem zaostrzyć rekrutacje, nie tylko dla graczy z LI, ale także dla osób z zaklepanymi miejscami. Kryteria oceny kart postaci uległy znaczącemu powiększeniu. Oceniałem sposób omówienia postaci i daru. U różnych graczy różnie omówione były te podpunkty. Najczęściej przy dobrze skomponowanej postaci opis daru nie odpowiadał na podstawowe pytania.

Jak gracz rozumie dar ? Co jego postać będzie potrafiła robić, jak mógłby używać danych zdolności ?

Całe szczęście, że przez cały czas oceniając KP mogłem zapytać się o opinie kilku osób. Każda odrzucona karta komentowana była przez nie, podpowiadały, radziły i muszę stwierdzić iż dzięki tym rozmową przekonałem się do kilku kart.

Przed podaniem ostatnich osób, które dołączą do sesji chciałbym przedstawić wszystkim tym, którzy się nie dostali pewien pomysł. Po pewnym czasie gry w komentarzach dotyczących sesji zaproponuje przyłączenie do któregoś wątku. Chętni proszeni będą o wysłanie najlepiej na PW pomysłów jak mogliby przyłączyć swoje postacie do danego wątku. Opisy nie musiałyby być długie wystarczyłoby samo zamierzenie np. Pamiętacie wątek pana Xińskiego ? Gracz, który by dołączył do niego mógłby pracować w tej samej firmie, być sąsiadem albo przyjacielem z dzieciństwa, osobą wynajętą by go zabić, nowym szefem który dopiero co zasiadł na stanowisku i kompletnie panowie się nie lubią, kierowcą samochodu, który prawie przejechał pana Xińskiego gdy ten spieszył się do pracy, ... słowem jakbyście chcieli podłączyć się do wątku to już całkowicie wasza sprawa . Pomysły ciekawe wplotę w fabułę. Jak rozwinąłby się wątek, nie mam pojęcia. Jeśli nie zwalniałoby to sesji, pozostali gracze byliby zadowoleni z współgracza mógłby on pozostać aż do końca. Dar moglibyście omówić już na spokojnie ze mną tak samo jak historię postaci. Zaznaczam jednak iż jeśli w logiczny sposób dany wątek by się zakończył postać odchodzi wraz z nim.

A jeśli mowa o finalnym składzie to zaskoczę sam siebie. Dochodzą do osób grających:
Potwór – Å›wietna KP, klimatyczny dar a i pomysłów pewnie nie bÄ™dzie mu w sesji brakowaÅ‚o
Verax – Jedyny gracz, który podszedÅ‚ do daru w entuzjastyczny sposób. Postać przemyÅ›lana a i weny chyba mu nie zabraknie.
Aveane – Duży potencjaÅ‚ postaci, ciekawi mnie jak siÄ™ rozwinie w sesji.

Jeśli chodzi o rozpoczęcie sesji. Post pojawi się najwcześniej za kilka dni jest kilka wątków, które muszę doszlifować.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 26-03-2008 o 21:13.
kabasz jest offline