Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 21:23   #21
Blady
 
Blady's Avatar
 
Reputacja: 1 Blady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemuBlady to imię znane każdemu
Max obudziło dobijanie się do drzwi. Powoli wygrzebał się z kanapy, zgasił wciąż działający telewizor i popatrzył na cały bałagan.
Jak zwykle musiałem zasnąć na kanapie.
Podszedł powolnym, zaspanym krokiem do drzwi i spojrzał się przez wizjer. Zobaczył dwóch kolesi w garniturach. Do tego jeden był łysy.
Ojojoj. Dwóch tak ubranych. To nie wróży nic dobrego. Pewnie znowu ze spółdzielni. Czy ja czegoś nie zapłaciłem znowu. Ale zaraz. Po co mieli by przychodzić tak wcześnie rano? Normalnie to gdzieś o trzeciej przychodzą. Eksmisja? Nie. Gdzie policja. Do tego ten łysy koleś. Jaki łysy nosi garnitur?
Max szybko wrócił pod sofę, zdjął z jej oparcia kurtkę motocyklową i założył ją na siebie. Ze starych spodni wygrzebał trochę papierkowych banknotów. Szybkim krokiem podszedł do okna, otworzył je i wyszedł jak zwykle. Po szklanych ścianach przeszedł piętro wyżej i wszedł przez okno na klatce schodowej po cichu do środka. Zaczął spokojnie obserwować postacie które obudziły go swoim pukaniem.
 
__________________
What do you see in the dark, when the Demons come for you?
Blady jest offline