Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2008, 21:40   #17
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Anonimowość:
100% -Szary obywatel
75% -Zaintersowanie
50% -Poszukiwani
25% - Ścigani
10% -Wróg publiczny nr.1
Podsumowanie po pierwszej turze:
Najwięcej anonimowości i witalności stracił shadowdancer po swoim spotkaniu z cwanym żebrakiem. Jego ranga to Poszukiwany! i na dodatek stracił najwięcej złota ale za to najwięcej się dowiedział.
Hertion włamywać się do pałacu i pytać szlachty to nie był dobry pomysł szczególnie ze jak teraz odkryją że jesteś Assassinem to cała grupa przy tobie ma przechlapane chyba że się przebierzesz ale to kosztuje ;D
Maciass0 pisałem w rekrutacji że stworzyłem nową planetę by nie ograniczała nas historią i ZWIERZĘTA więc skąd wiesz że jest kot? Trzeba było najpierw ustalić to ze mną ale niech będzie że są koty choć nie miałem ich w planach. I nie licz na pomoc jak chcesz jakiś przedmiot to płacisz płacisz i nie ma nic za darmo skończyły się czasy gdzie MG zsyłali na graczy miecze i różne dobra.
Następny zbik_zbik jak można pytać pierwszego lepszego w karczmie że był na imprezie w pałacu? Szlachta ma swoją karczmę do którego tylko szlachcice mają dostęp a wam daleko do wpuszczenia tam. Taka specjalna dzielnica gdzie jest szlachta i kapłani wyłącznie, reszta jest w dzielnicy Handlowej a najgorsi w slamsach.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 26-03-2008 o 21:43.
Dreak jest offline